Sprawdź nowe możliwości narzędzia.

W związku z wprowadzonymi przez Allegro ograniczeniami w wystawianiu identycznych ofert na Allegro wprowadziliśmy dodatkowe ustawienie, które zwiększy automatyzację i efektywność działania narzędzia.

Domyślnie zaznaczona jest opcja "brak działania", co może powodować otrzymywanie następujących błędów działania narzędzia:

 „Przedmiot, który chcesz wystawić znajduję się już na liście Twoich aktywnych ofert. Zgodnie z Regulaminem Allegro nie możesz publikować więcej niż dwóch ofert dotyczących tego samego przedmiotu z parametrem stan “Nowy” w ramach tej samej podkategorii, niezależnie od liczby posiadanych przez Ciebie kont. Wystawianie takiego samego towaru w ramach jednej kategorii wpływa na przejrzystość wyników wyszukiwania co przekłada się na decyzje zakupowe klientów. Publikacja oferty nie jest możliwa.”

Dlatego też zalecamy ustawienie opcji "kiedy to potrzebne, zmniejsz cenę o 1gr, maksymalnie 10gr".
Dzięki temu oferta wystawi się bez powyższego komunikatu o błędzie, co umożliwi zakończenie duplikatu z opłatą utrzymaniową. Następnie podejmowana jest próba ustawienia oryginalnej ceny w ofercie bez opłaty utrzymaniowej.

Ustawień dokonasz na stronie:
https://niezbedniksprzedawcy.pl/AsystentSprzedazy/omijacz-oplaty-utrzymaniowej-allegro/ustawienia