Sprawdź, dlaczego potrzebujesz dedykowanego autorespondera do wiadomości od Użytkowników Allegro. Zobacz, jaki to ma wpływ na wskaźniki jakości sprzedaży oraz jej wielkość.

(aktualizacja opisu: wersja 3 Autorspondera)

Dlaczego potrzebujesz nasz Autoresponder Centrum Wiadomości Allegro?

Zwykły autoresponder pocztowy nie zadziała z wiadomościami otrzymywanymi od kupujących z Allegro.
Jeśli włączysz autoresponder na poczcie (np. Gmail-u), to zgodnie ze standardem rekomendującym sposób wysyłania automatycznych odpowiedzi przez skrzynki pocztowe, odpowiedź na pytanie zadane przez formularz Allegro zostanie wysłana nie na zaszyfrowany adres kupującego, tylko na adres powiadomienia@allegro.pl.
Dlatego zwykły autoresponder pocztowy nie dostarczy Twojej wiadomości do kupującego. Taka odpowiedź również nie zostanie zaliczona przez system Allegro i nie poprawki wskaźnika czasu odpowiedzi w jakości sprzedaży.

Z tego powodu stworzyliśmy specjalny Autoresponder Wiadomości E-mail / Centrum Wiadomości Allegro, który radzi sobie z pytaniami od kupujących na Allegro.

Centrum Wiadomości Allegro  — autoodpowiedź

 

Korzyści z korzystania z Autoresponder Niezbędnika Sprzedawcy

Nasz autoresponder wyręczny Cię od ciągłego monitorowania poczty i potrzeby udzielania natychmiastowej odpowiedzi. Masz możliwość poinformowania pytającego o godzinach pracy firmy, dodania odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i poproszenia o chwilę cierpliwości w oczekiwaniu na przyjrzenie się zgłoszeniu.

Wyłącznie nasz Autoresponder umożliwia również ustawienie szablonu dynamicznej treści odpowiedzi, dzięki czemu masz możliwość zautomatyzowanie obsługi najczęściej pojawiających się pytań.

Nasz autoresponder sprawdza skrzynki pocztowe nawet co 5 minut (w zależności od ustawień Użytkownika), dzięki czemu odpowiedź na wiadomość zostanie wysłana średnio w 2-3 minuty po jej otrzymaniu. Szybkie odpowiedzi na wiadomości wpływa na maksymalizację wskaźników jakości sprzedaży:

  • Terminowe odpowiedzi na wiadomości klientów.
  • Średni czas odpowiedzi na wiadomości klientów.

100% przy wskaźniku jakości czasu odpowiedzi w dyskusjach Allegro

 Wysokie wskaźniki jakości sprzedaży Allegro już niedługo będą niezbędne do uzyskania tytułu Super Sprzedawcy.

Wpływ jakości sprzedaży na tytuł Super Sprzedawca Allegro

Jak działa Autoresponder Wiadomości Allegro / Centrum Wiadomości Allegro?

Dokładny sposób działania autorespondera zależy od dokonanej przez Ciebie konfiguracji. Dostępne aktualnie ustawienia prezentuje poniższy zrzut ekranu:

Ustawienia Autorespondera Allegro

Jak widać, narzędzie mamy możliwość, aby narzędzie:

  • wysyłało w odpowiedzi określoną przez nas treść wiadomości (przycisk Ustaw treść dynamicznej odpowiedzi),
  • wysyłało odpowiedź tylko na pierwszą wiadomość w wątku (również gwarantowane 100% wskaźników jakości odpowiedzi) lub na każdą wiadomość,
  • wysyłało automatyczną odpowiedź tylko poza godzinami pracy firmy lub przez 24 godziny na dobę,
  • powiadamiało nas o odpowiedziach na adres e-mail lub poprzez SMS (po wykupieniu pakietu SMS-ów).

Narzędzie sprawdza wiadomości co około 5 minut i do tego czasu należy spodziewać się wysłania automatycznej odpowiedzi przez Autoresponder. 
 

Włącz Autoresponder Allegro w 3 prostych krokach

  1. Połącz konta Allegro w ustawieniach Kont Allegro.
  2. Włącz funkcję Autorespondera wiadomości email w ustawieniach Asystenta Sprzedaży.
  3. Wykup narzędzie lub aktywuj okres próbny na 7 dni za darmo.

Zapraszamy również do skorzystania z Autorespondera dyskusji Allegro, który wysyła automatyczne odpowiedzi na wiadomości wysłane w dyskusjach Allegro.

Wypróbuj przez 7 dni za darmo